عصرانه کار آفرینی به روش صادرات

رسالت و مأموریت ما در پویش ملی صادرات، تمرکز بر تجمیع توانمندی ها است که تو اگر برخیزی، من اگر برخیزم همه برمی خیزند.

we can, we win, but together

امروز پیروزی فقط و فقط در کار تیمی و باهم بودن است و باید بیاموزیم که می توانیم باهم کار کنیم و فلسفه پویش ملی صادرات این است که تجربه تلخ را تجربه نکنیم و تجربه شیرین را شیرین تر تجربه کنیم.
به طور کلی اصل و اساس پویش ملی صادرات، لابی گری است به نحوی که فضایی را تخصیص بدهیم تا همه در آن جا به مشورت بنشینند و مطالب مختلفی را ارائه کنند، از مشکلاتشان و توامندی هایشان بگویند. پس به دنبال این هستیم که هر کس از داشته های خود بگوید. باید دست همدیگر را بگیریم چراکه که به تنهایی نمی توان اتفاق دیگری را رقم زد.

بدین منظور، عصرانه كارآفريني در سال ١٣٩١ در فضايي صميمانه از جنس همدلي، با محوريت جوانان و كارآفريني، در محل دفتر مركزي مجموعه صادراتي محمدامين حاج كاظميان شكل گرفت و طي جلسات پياپي، مطالب و ارائه هاي اعضا، طعم “كارآفريني به روش صادرات” گرفت و ما جوانان كارآفرين ايران زمين، ضمن احترام به اصل و رأس نظام، در تلاشيم تا با ابزار همدلي و تجميع توانمنديهاي محدودمان، با تمركز بر كار تيمي، ايراني آباد با محوريت صادرات و تجارت منصفانه بسازيم و خواهيم ساخت.

از همان ابتدا، نيمه پر ليوان همراهانمان را ديديم و با باور به تجميع توانمنديها و ظرفيتهايمان، تمركز بر يك اصل استوار گرديد، كه تجربه تلخ را تجربه نكنيم و قرار بر اين شد كه هر بزرگواري مطلبي را به ديگري بياموزد.

EACH ONE-TEACH ONE

و حال در بستر آموزه هاي پويش ملي صادرات، فارغ از هرگونه رانت و تبعيض، از ابتداي سال ٢٠٢٠ ميلادي، به آنان كه چالشها و تحريمها، فولاد وجودشان را آبديده كرده و متعصبانه قلبشان براي ايران مي تپد، آرام آرام و گزينش شده، فرصت حضور در رويدادهاي عصرانه كارآفريني را بامحوريت تجمیع توانمندیهاي عزيزانمان مي دهيم تا با تمركز بر كار تيمي، تمام تلاشها معطوف “خلق زنجیره های تامین و ارزش کالاهای صادراتی ایران” با محوريت آموزه هاي حرفه اي، كاربردي و خالصانه پويش ملي صادرات گردد.

هدف ما تجمیع توانمندیها و تلاش براي تسهیل روند تحول کارآفرینان جوانمان تا جهانی شدن، برای ایجاد تغییرات مثبت پايدار با ابزار ارزآوری و اشتغالزایی با زبان کارآفرینی به روش صادرات است. بدین منظور هر کس می تواند با ثبت نام در سایت پویش ملی صادرات و معرفی توانمندی ها و نیازهای خود در قالب حلقه های صادراتی زیر و فعالیت در گروه صادراتی مورد علاقه خود، بستر ارتباط و گفتگو با دیگران را در قالب یک فضای تعاملی، فراهم سازد تا از این طریق بتوانیم به اهداف صادراتی خود دست یابیم.

در این خصوص می توانید به فضای اینستاگرامی عصرانه کارآفرینی به روش صادرات به آدرس @teatime4youth بپیوندید و خودتان و ظرفیت هایتان را در گروه مربوطه معرفی نمایید تا دیگر مخاطبین هم از ظرفیت های شما استفاده کنند.