ساختار برند ملی THE PEACEFUL WORLD با هدف تجمیع ظرفیتهای صادراتی صنایع غذایی ایران و حضور رایگان تولیدکنندگان کیفی صنایع غذایی در نمایشگاههای تخصصی غذایی تهیه شده است.

THE PEACEFUL WORLD

یقینا فروش عالمانه، مهمترین بخش در کسب و کار است و خلق یک برند قوی قابل اعتماد از یک سو می تواند فروش پایدار سازمان را رقم بزند و از سوی دیگر به شکل موثری به موفقیت پروسه های بازاریابی، بازارسازی و افزایش مضاعف اعتبار سازمان، یاری رساند. هویت یک برند، جوهر اصلی هر برند است و هر سازمانی با تعریف هویت برند خود، ماهیت، ساختار و اهداف سازمان خود را به شرکای تجاری، مشتریان و کارکنان خود انتقال می دهد. به بیان دیگر سازمان با تعریف این هویت، تصویر ذهنی مطلوب خود را برای شکل گیری در ذهن طرفهای تجاری خود در آینده ترسیم می نماید. اما با افزایش رقابت در اقتصاد جهانی، بالابودن هزینه های تبلیغات، برندینگ و حضور در نمایشگاهها و همچنین نقش آفرینی فضاهای مجازی در توسعه بازار، تجمیع ظرفیتها و توانمندیهای صنایع غذایی کشور با خلق یک برند ملی فرابنگاهی، یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است که می تواند با یک همدلی و هم افزایی، نقاط قوت تمامی بنگاههای کوچک، متوسط و بزرگ را به توانی مضاعف تبدیل نمود تا بتوانند تحت یک برند ملی بازارهای هدف صادراتی را قبضه و مفهوم رقابت علمی و حرفه ای با هدف ارتقای کیفیت برای تصاحب بازارهای بین الملل و افزایش سهم ایران را جامه عمل بپوشانند.
اکنون برای گذار از چالش های فراروی صادرات، تمرکز باید بر تعریف صحیح امنیت غذایی و سپس تولید محصول ایمن منطبق با استانداردهای بین المللی و در ادامه، برندینگ قدرتمند محصول در بازارهای هدف صادراتی باشد. در این راستا، از تمامی کارآفرینان و مدیران صنایع غذایی کشور دعوت به عمل می آید تا با مشارکت فعال در این طرح ملی از مزایا و خدمات زیر بهره مند گردند:
کاهش هزینه های تولید ایمن، کاهش هزینه های تبلیغات و برندینگ، تضمین کیفیت محصولات تولیدی تحت برند ملی، ورود به بازارهای جدید در ۵ قاره، افزایش اعتبار و پایداری سازمان، غرفه های دائمی رایگان در تمامی نمایشگاه های بین المللی مواد غذایی مرجع در سطح دنیا چون: GULFOOD – UAE، SIAL – FRANCE، ANUGA – GERMANY، FHA – SINGAPORE، FINE FOOD – AUSTRALIA، استفاده از خدمات واحد تخصصی صادرات دانش بنیان، واحد تخصصی تحقیق و توسعه، واحد تخصصی استقرار سیستم های ایمنی مواد غذایی و تضمین کیفیت محصول، خدمات فروش ۷ روز هفته به بازارهای بین الملل و واحد تخصصی اعتبارسنجی خریداران خارجی.
چشم انداز این طرح ملی، تجمیع و توانمندسازی ظرفیتهای صادراتی صنایع غذایی ایران در سایه حمایتی یک برند ملی است و ماموریت آن، زمینه سازی برای تبلور توانمندیهای صادراتی صنایع غذایی کشور، تجلی خصیصه خودباوری در کارآفرینان به عنوان نیروهای اثربخش در اشتغالزایی، تلاش مضاعف در جهت تحقق صادرات دانش بنیان صنایع غذایی کشور، کوشش برای توان افزایی کارآفرینان در حوزه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و تلاش برای مقاوم سازی اقتصاد کشاورزی با تمرکز بر توسعه صنایع تبدیلی است.
19 Responses to برند ملی
 1. سلام و عرض ادب

  با تشکر از زحمات جناب حاج کاظمی و تیم بزرگوارشان.بنده تولید کننده جزء سیب درختی هستم .مایل هستم در تیم برند ملی شرکت کنم.آیا ممکن است؟

 2. سلام.محصولاتی برای تولید دارم.چطور میتونم از شما برای صادرات کمک بگیرم؟

  • اگر رویای صادرات در سر دارید، به خانواده بزرگ پویش ملی صادرات بپیوندید.
   🔹پویش ملی صادرات، مأموریت خود را “تربیت جوانان، ترویج علم صادرات نوین و تسهیل فرآیند صادرات” باهدف تربیت ١٠٠/٠٠٠ صادرکننده جوان پیشرو، تدوین نموده و روند اثربخشی و تغییرات مثبت و پایدار در اکوسیستم کارآفرینی ایران را هدف قرارداده است.
   🔹مسؤولیت اجتماعی این عزم ملی، ایجاب می نماید تا رویدادها و برنامه های آموزشی، پرورشی و انگیزشی پویش ملی صادرات در تهران و دیگر شهرهای ایران، تماماً به صورت رایگان برای کلیه علاقمندان برگزار گردد، که در شرایط امروز، با برنامه های منظم و منسجم LIVE در اینستاگرام و به امید خدا پس از گذار از بحران کرونا، در سال جاری رویدادهایی یک روزه و رایگان در جهت به روز رسانی دانش نوین صادرات برگزار خواهد شد.
   🔹گام اول از ١٠ گام آموزه های صفر تا صد صادرات با عنایت به آخرین تحولات سال ۲۰۲۰ در ٨ قسمت در فضای اینستاگرام بارگذاری گردیده و پیشنهاد می گردد، حتما سریعا مطالعه ای دقیق داشته باشید.
   🔹اگر صرفا تولیدکننده و یا تأمین کننده اید، حتما خود و ظرفیتهای خود را در فضای اینستاگرامی عصرانه کارآفرینی @TEATIME4YOUTH یا در همین مکان، کامل معرفی نمایید.

  • سلام. اگر می خواهید فعالیت صادراتی را خودتان انجام دهید پس شروع کنید به یادگیری فرایند صفر تا صد صادرات اما اگر می خواهید تولیدکننده و تأمین کننده یک صادرکننده باشید لطف کنید خودتان و ظرفیت هایتان را در صفحه اینستاگرامی عصرانه کارآفرینی به روش صادرات به آدرس @teatime4youth و در گروه مربوطه معرفی نمایید تا دیگر مخاطبین هم از ظرفیت های شما استفاده کنند و بتوانید یک تیم صادراتی تشکیل دهید.

 3. سلام تولید کننده صیفی جات هستم و مایل به شرکت در برند ملی هستم راهنمایی می فرمایید

 4. سلام اینجابت دحسان خوشقدم تولید کننده و پخش کننده انجیر خشک در داخل کشور می باشم تمایل به مشارک و همکاری با تیم شما جهت صادرات دارم
  خواهشمند است راهنمایی لازم رابفرماعید

 5. احسان خوشقدم
  ۰۹۱۷۱۳۰۶۹۸۴

 6. سلام وقت بخیر، من تولید کننده موسیر خشک مرغوب و با کیفیت هستم برای بحث صادرات در خدمتم.

 7. با تتشکر از جناب حاج کاظمی و همکارانشان برای راه اندازی این سایت، موفق باشید.

 8. با سلام و احترام . بنده رضا حبیبی زاده ، مدیر برند زعفران هی پال هستم.مرکز فعالیت ما در استان خوزستان شهرستان دزفول هستش و لازم به ذکر هست که برند ما دارای نشان سیب سلامت و استاندارد ملی ایران در بسته بندی زعفران می باشد و اولین و تنها دارنده استاندارد زعفران در استان خوزستان هستیم.
  از جناب کاظمی و تیم گرانقدرشان تشکر میکنم و در صورت امکان تمایل به همکاری داریم.
  آدرس پیج اینستاگرام ما : AzinTrading

 9. با درود و حترام
  بنده در زمینه هرگونه همکاری در زمینه امورات صادراتی در جهت کمک به دوستانی که مشغول به کار صادراتی هستند اعلام آمادگی میکنم.
  از نظر روابط عمومی، تسلط به زبان انگلیسی و آلمانی سطح مطلوبی دارم.
  بسیار پر انرژی و با انگیزه حاضر به همکاری با دوستان صادارتی هستم.
  شماره تماس بنده ۰۹۲۰۲۰۰۱۵۲۵


[رفتن بالا]

نظرات