اورژانس صادراتی

Export SOS

هر تهدیدی یک دنیا فرصت به همراه دارد

و حال اورژانس صادرات، مرجعی است امن برای دریافت پاسخ سؤالات متداول صادرکنندگان جوان

سؤالات زیادی در باب صادرات به دبیرخانه منتقل می گردد که برخی در شرایط اورژانسی می باشد لذا در جهت تسریع در پاسخ و حفظ فرصتها از هم اکنون همراهانمان می توانند سؤالات خود را زیر پست اورژانس_صادرات در اینستاگرام و یا در همین فضا مطرح نمایند و تیم دبیرخانه حداکثر ظرف ٢۴ ساعت به سؤالات منطقی پاسخ خواهند داد که تجمیع این سؤالات و پاسخهای حرفه ای مربوطه در شرایط تحریم، گنجینه ای بی بدیل برای علاقمندان به صادرات منصفانه است.

لازم به ذکر است:

🔴 همه بزرگواران می توانند در پاسخ به سؤالات و یا تکمیل پاسخها مشارکت نمایند.
🔴 ترجیحاً به سؤالاتی پاسخ داده خواهد شد که سؤال کننده محترم، پروفایلی کامل و در شأن یک صادرکننده داشته باشد.
🔴 سؤالات خصوصی تر و تحریمی به مانند قبل از طریق واتساپ شماره ٠٩١٠١١١٢٨۶٧ مطرح گردد.

4 Responses to اورژانس صادراتی
 1. profile avatar

  با سلام
  من امسال برای اولین سال میخواهم که خرما را صادر کنم،کارهای بسته بندی و سفارش انجام شده هست،برای ادامه کار نیاز به کارتن مادر هست،از اونجایی که تمامی کارخانه های چاپ کارتن ثیراژ کمتر از ۱۰۰۰ تا رو انجام نمیدن،برای من مقرون به صرفه نیست که ۱۰۰۰ کارتن مادر رو سفارش بدم و با هزینه های من جور در نمیاد،ممنون میشم راهنمایی کنید.

 2. profile avatar

  با سلام و عرض خسته نباشید….میخواستم بپرسم برای شروع کار صادرات بهتره که روی یک کالا یا خدمات تمرکز کنیم یا میتونیم روی چندتا محصول مانور بدیم؟؟؟ میشه لطفا راهنمایی کنید

  • profile avatar

   سلام
   فعالیت روی یک کالا یا چند کالا به صورت همزمان بستگی به توانایی شما در مسلط شدن بر زنجیره تأمین و ارزش آن کالاها دارد.
   به عنوان مثال، وقتی از همین مطلب در شرکت های مدیریت صادرات صحبت می کنیم باید بگوییم که ذات شرکت مدیریت صادرات باید تخصصی باشد و یک تعریف تخصصی دارد اما برای شروع کار، باید نگاهی به دور و اطراف خودمان بیاندازیم و از ظرفیت های خود مطلع شویم تا بتوانیم چند گروه کالایی را انتخاب کنیم اما در نهایت یک یا دو کالای شاخص را انتخاب می کنیم و وارد بازاریابی آن ها می شویم و طی چند سال متوجه می شویم که روی چند کالا بیشتر نمی توانیم به صورت تخصصی فعالیت کنیم. هر کس می خواهد وارد مدیریت صادرات شود، بی شباهت به تأمین کننده نیست و باید مسائل ریز تولید را هم بلد باشد تا در صادرات دچار مشکل نشود و این به معنای انجام یک کار تخصصی است.


[رفتن بالا]

نظرات